Naklejki

Naklejki samoprzylepne

farby w sitodruku

Wbrew pozorom naklejki to nie tylko element dekoracyjny, czy też ulubione przedmioty zabawy kilkulatków. Naklejki wykorzystywane są niemal na każdym kroku: niezbędne są bowiem naklejki informacyjne, drogowe, jak również oznaczenia na potrzeby BHP (ewakuacyjne), oznaczenia ostrzegawcze, handlowe (informujące o producencie) i wiele innych. Ograniczeniem w tej kwestii jest jedynie nasza wyobraźnia.

Nasza firma specjalizuje się w masowej produkcji naklejek pod zamówienie klienta. Naklejki reklamowe w dużym i małym nakładzie, o charakterze promocyjnym, to również produkt zawierający się w naszej ofercie świadczonych usług. Nietypowy kształt, kolor, wzór, to dla nas nie stanowi żadnego problemu, wszystkie naklejki wykonywane są metodą sitodruku. Dzięki profesjonalnym maszynom wykorzystywanym do druku, jak i nadawania kształtu możemy osiągnąć nawet najbardziej skomplikowane kroje naklejek.

Doskonała jakość naszych wyrobów i profesjonalne podejście do klienta wyróżnia naszą firmę, a także sprawia, że współpracujemy z wieloma firmami, agencjami reklamowymi, jak też wykonujemy nadruki dla przemysłu. Duże doświadczenie w wykonywaniu naklejek wszelkiego typu gwarantuje zadowolenie zarówno z projektów, jak i wykonanych prac.