T-Shirts – koszulki

Koszulki z nadrukiem - wydrukujemy !!!

koszulki z nadrukiem Lublin

Chcesz wykonać koszulki z nadrukiem? Dobrze trafiłeś.

Drukowanie koszulek możemy przeprowadzić w naszej firmie kilkoma metodami w zależności od potrzeb i rodzaju grafiki oraz ilości:

  • druk sitodrukiem bezpośrednim– najszybsza i najtańsza metoda druku, najtańsza przy większych seriach koszulek.
    Tą metodą nie drukujemy zdjęć, tylko grafikę typu “logo”, napisy (nawet bardzo drobne). Nadruki od kilkudziesięciu sztuk do dziesiątków tysięcy szt.
  • termotransfer sitodrukowy – ładna gładka powierzchnia farby sitodrukowej po wgrzaniu w prasie tworzy na koszulce delikatną gumową powłokę o satynowym wyglądzie. Stosujemy tę metodę od kilkudziesięciu do kilkuset szt . Możliwość wydrukowania nawet drobnych szczegółów na wydruku.
  • termotransfer – polega na wycięciu ploterem specjalnej termoplastycznej folii a następnie jej wgrzanie w koszulkę. Stosuję się przeważnie od kilku do kilkudziesieciu sztuk.
  •  druk cyfrową metodą DTG– ilości do druku koszulek już od 1 szt. do kilkudziesięciu lub kilkuset szt Metoda ta jest droższa od sitodruku, ale rekompensuje to możliwością wykonania każdego nadruku, ograniczonego tylko wyobraźnią projektanta.To co stworzy się w komputerze,czy telefonie czy tablecie każdy projekt można wydrukować z fotograficzną rozdzielczością i jakością Wspaniałe możliwości na prezent,okazjonalne uroczystości,wieczorki kawalerskie panieńskie, urodziny imieniny.

Jak widać metod nadruków na koszulkach jest kilka i są one  wszystkie dostępne w naszej firmie.

 

Zadzwoń, zapytaj, doradzimy - szybki kontakt tel. 607 080 507

koszulki z nadrukiem Lublin, t-shirts z logo

koszulki z nadrukiem Lublin
koszulki z nadrukiem
koszulki z nadrukiem
Przewiń do góry